Linolyum Yer Döşemesi

Zemin döşeme sistemlerinde her geçen gün yeni bir seçenekler ve yeni bir uygulamalar hizmete girmektedir. Hedef insan sağlığını tehdit etmeyen, kolay bakım ve uzun süreli kullanım sağlayan yer döşemeleri oluşturmak ve insanların beğenisine sunmaktır. İşte bu yeniliklerden bir tanesi de Linolyum yer döşemesidir. İş alanlarının, sağlık kuruluşlarının ve okulların ilk tercihleri arasında yer alan bu dayanıklı sistemler, tamamen doğal karışımlardan üretildiği için kimyasal maddeler içermemekte ve sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulmasına katkı sağlamaktadır.

 

Çok çeşitli renk seçenekleri ile her alana ve dekorasyona uyum sağlayan bu çözümler, aynı zamanda kolay uygulanabilen yapıları ile de kısa sürede döşenebilmekte ve iş kayıplarının önüne geçmektedir. Mukavemet gücü yüksek ve bakım gerektirmeyen yapılarının yanı sıra, yanmaya karşıda dayanıklı olan bu zemin döşemesi, kolay temizlenebilen ve anti bakteriyel özellikleri ile de beğeni toplamaktadır.

 

Linolyum yer döşeme sistemlerini alanlarımıza tatbik ettirmeden önce, zeminin temiz ve tüm birikintilerden arındırılmış olmasına dikkat edilmeli, varsa girinti çıkıntıların şap ile düzeltilerek düzgün bir alan elde edilmesi sağlanmalıdır. Alan içerisindeki inşaat, boya, badana işlemleri tamamlandıktan sonra en son bu sistemler uygulanmaya koyulmalı böylelikle daha kaliteli ve başarılı bir kaplama işlemleri gerçekleşmiş olmaktadır.

 

Tutkallar kullanılarak zemine yapıştırılan karolar, düzgün ve aralarında boşluk kalmayacak şekilde alana tatbik edildikten sonra süpürgelikler ve geçiş profilleri ile desteklenmektedir. Sektöründe hizmet vermeye başladığı günden buyana, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ve hizmetler ile kendine önemli bir yer edinerek seçkinleşen firmamız, geçmişte olduğu gibi geleceğinde de linolyum yer döşeme uygulamalarının ana bayisi olarak hizmet vermeye devam edecektir. Müşterilerinin beklentilerinin ötesinde kaliteli hizmet sunmak ve memnuniyet kazanmak için emek sarf eden şirketimizi her türlü zemin kaplama işlemleri için araya bilir, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.