Pvc Yer Döşemeleri Avantajları

Yer döşemelerinde kullanılmak üzere pek çok çeşitte ve içerikte kaplama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanılacak olan alanların ve mekanların özelliklerine göre seçimleri yapılan bu döşemelerden, PVC tipi zemin kaplama seçenekleri, sağlık kuruluşlarında ve özel kurumlarda tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Göründüğü gibi insan topluluğunun yoğun olarak yaşadığı, çizilme, deforme olma gibi olaylarla sık karşılaşabilineceği ve sürekli kirlenmeye ve lekelenmeye maruz kalan bu ortamların imdadına ancak PVC zemin kaplamaları yetişmekte ve bu olumsuzlukların üstesinden gelmektedir.

 

Mukavemet gücü yüksek, yanmaya ve çizilmeye karşı dayanıklı olan bu uygulamalar, kolay montaj ve ekonomik özellikleri ile de kullanıcılarına kazanç sağlamaktadır. Geri dönüşe bilen ve yok olmayan içeriği ile çevreci bir yapıya da sahip olan bu çözümler, ısı ve su yalıtımı sağladığı içinde ekonomiktir. Kimyasallara karşı dayanıklı, yanmaya ve yıpranmaya karşı dirençli olan bu zemin kaplaması, kolay temizlenebilen ve leke tutmayan nitelikleri ile de memnuniyet kazanmaktadır. Aynı zamanda Hijyenin ve anti bakteriyel’in önemli olduğu hastanelerin vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan bu döşemeler, bu özellikleri sayesinde de en çok tercih edilme niteliği taşımaktadır.

 

Çağdaş kurumsal yapısı ve teknolojinin getirmiş olduğu bütün yeniliklere açık hizmet anlayışı ile PVC zemin döşeme çeşitleri ve uygulamalarında geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, bütün kurumsal ve özel sektörün yer döşeme ihtiyaçlarının imdadına yetişmektedir. Ekonomik ve kaliteli hizmetleri, donanımlı ve disiplinli çalışma yapısı ile müşteri memnuniyetini daima kazanmış ve güven sağlamış olan şirketimiz, kalabalık ve seçkin referanslarını da bunun bir temini olarak göstermektedir. Eğer sizde kaliteli hizmet potansiyelimizden faydalanmak ve çalışmalarımızı daha yakından incelemek isterseniz bizimle iletişime geçebilir talep ve beklentilerinizi sunabilirsiniz.