Uygulama Alanları

Kurumların veya mekânların güzel ve şık görünmelerinde eşyaların olduğu kadar yer döşemelerinin de yeri ve önemi büyüktür. Her renge uyum sağlayacak, hijyenik olacak, temizliği ve bakımı kolay olacak ve alanla bir bütünlük sağlayacak olan yer kaplamaları ancak PVC tipi zemin kaplaması ile mümkün olmaktadır. Ev den ziyade daha çok kurumsal alanlarda, hastane, okul, dispanseri gibi sağlık kurumlarında, spor sahaları ve okul gibi kuruluşların yer döşemlerinde kullanılan bu sistemler, kolay uygulanabilen özelliği ve uygun fiyatlarıyla da göz doldurmaktadır.

 

Arzu edilen her renge uygun çeşitleri, her alana uygulana bilen özellikleri, ısı ve su ya karşı dayanıklı yapısı ile mukavemet süresi uzun olan ve kolay kolay deforme olmayan bu çözümler, kimyasallara karşı dayanıklı olduğu ve kolay temizlenebildiği içinde anti statiktir. İnsan sağlığını tehdit edecek bir plastik ve muhteviyat içermeyen bu kaplamalar, çeşitlerine, kalınlıklarına ve uygulanacak olan alanların özelliklerine uygun olarak seçimleri yapılmakta ve zeminlere uygulanmaktadır.

 

0,15 den 2mm kadar çeşitli kalınlıklarda üretimleri yapılan bu sistemler plebisit kalınlığından ziyade koruma gücü göz önüne alınarak seçimleri yapılmalıdır. Döşemesi yapılacak alanın belirlenip renk seçimlerinde karar kılınan zemin kaplamlarının, mahal’le bir bütünlük oluşturacak şekilde serilmekte ve yapıştırma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Hiçbir bölümde veya kısımlarda boşluk kalmayacak şekilde muntazamlı bir şekilde kesilip, yerleştirilmesi yapılan bu uygulamalar, geçiş profillerinin ve süpürgeliklerinde montelenmesi ile tamamlanmış olmaktadır.

 

Hastanelerde daha çok iç açıcı bir görüntü elde etmek ve hijyeni temsil etmek amaçlı tercih edilen açık renkli PVC zemin kaplamaları, okul ve spor sahalarında da yeşil ve mavi renk tonları tercih edilerek uygulanmaktadır. Zemin kaplama ve döşeme sektöründe saygın bir yeri olan, bu konumunu korumak ve genişletmek amaçlı yenilikleri ve kaliteyi hizmetleri dâhiline alan firmamız, PVC zemin kaplama sistemlerini, beğeninize ve taleplerinize sunmaktadır. Her alana hitap eden şık ve uyumlu yapısı ile kurumların aranılan zemin kaplamaları arasında yer alan bu sistemleri, donanımlı ve disiplinli hizmet potansiyelimizle sorunsuz bir şekilde uygulayarak memnuniyetinize sunmakta ve gelecek olan yeni taleplerin bekleyişi içinde yer almaktayız.